תוכנית אימונים​

תוכנית אימונים​ בהתאמה אישית

מתחילים להתאמן נכון

תכנית אימונים מהווה קובץ הוראות, אשר בו כתובים אופן האימונים, סוגי תרגילים לביצוע, אילו משקלים להרים ואף כולל פירוט מדויק לגבי הימים בהם יש להתאמן וימים בהם יש לנוח. מעבר לכך, על תכנית האימונים להיות דינאמית ולהשתנות בכדי לאתגר את הגוף כל פעם מחדש. לא מדובר בעלייה במשקלים בלבד, אלא בשינוי מוחלט של תרגילים לכדי תרגילים מתקדמים יותר, מספר הסטים והחזרות.

תכנית האימונים של PwrDays נבנית בהתאמה אישית לכל מתאמן ומתאמנת, כאשר יש התייחסות לנתונים כמו נקודת הפתיחה ורמת הכושר של המתאמן, ניסיון קודם בכל ענפי הספורט, פציעות, מוגבלויות, סגנון חיים ושעות הפנאי של המתאמן בהן יכול להתאמן.

התכנית של PwrDays היא לא רק תכנית אימונים חד פעמית לאורך כל התהליך, אלא היא תכנית שמשתנה במהלך התהליך עם התקדמות המתאמן. היא כוללת בחירת תרגילים מורכבים ומבודדים באופן מדויק על מנת להגיע למיצוי השרירי בצורה הטובה והנכונה ביותר שמסייעת להגיע לגוף בריא, חזק וחטוב. התהליך כולל ליווי צמוד, המלווה בשיחות וידאו שבהן עוברים בצורה הקפדנית ביותר על כל אחד מהתרגילים בתכנית, וכן כוללים הסברים ואף הדגמה במידת הצורך בכדי להבין כיצד המתאמן מתקדם ועולה לרמה הבאה.

קנה עכשיו את תכנית האימונים של PwrDays כדי להתחיל את התהליך.

840.00 ב-30% הנחה לזמן מוגבל!
Artboard 100

מותאם אישית

על פי רמת הכושר והיכולות הפיזיות

Artboard 110

משתנה ומאתגרת

על פי ההתקדמות האישית

Artboard 105

ליווי אונליין

הכולל 5 שיחות וידאו + מענה מהיר לכל שאלה בוואטסאפ או במייל

שיטת עבודה

אז איך זה עובד?

שלב ראשון

לאחר הרכישה, תוך 24 שעות ייקבע מועד לפגישת וידאו ראשונה, על מנת להכיר ולברר את רמת הכושר ונקודת הפתיחה, וכן עבור הצבת מטרות ויעדים.

01

שלב שני

לאחר הפגישה הראשונה, תוך 48 שעות תישלח התכנית למייל, ולאחר מכן תתקיים פגישת וידאו בה יתקיימו הבהרות לתכנית.

02

שלב שלישי

שבוע לאחר קבלת התכנית תתקיים שיחת וידאו שלישית, בה תיבדק דרך ביצוע התהליך, ההתנהלות ביום יום והתחושה כלפי כל אחד מהתרגילים בתכנית.

03

שלב רביעי

שלושה שבועות לאחר שיחת הוידאו השלישית תתקיים שיחה נוספת, רביעית, בה ייבדקו התחושה הכללית, ההתמדה, ההתקדמות והמוטיבציה.

04

שלב חמישי

לאחר שלושה שבועות נוספים, תתקיים שיחת וידאו חמישית- האחרונה, בה ייבדקו השינויים, ותתקבל הכוונה עתידית למען התמדה בתכנית והפיכתה לאורח חיים קבוע.

05
המלצות חמות

מה המתאמנים שלי אומרים על התכנית

שאלות?